Menü Kapat

Sultangazi Nakliye

Sultangazi Nakliye Sultangazi nakliye firması olarak her zaman en hesaplı, marangozlu, uzman ekipli ve kaliteli hizmet vermek için firmamızı gün geçtikçe yenilemektedir. Şirketimiz Sultangazi ve diğer ilçelere çalışan kapalı kasa araçlar başta olmak üzere büyük küçük ve ortaboy araçlar olmak üzere araçla birlikte bulundurduğu marangoz ve taşıma ekipleriyle nakliye hizmeti vermekteyiz.

İstanbul’umuzun her bölgesinde birçok nakliyeci bulunmaktadır bu nakliyeciler çeşitli taşıma hizmeti vermektedirler. Taşıma sektöründe en büyük sorumluluğu evden eve nakliye sekötrü taşımaktadır. her önüne gelenin yapamayacağı bu sektörde araç içerisinde en az 4 en fazla 6 çalışan olmalıdır. Bu çalışanların sayısı iş durumunun ağırlığına göre 7-8 e kadar değişiklik gösterebilir. Aynı esnada yükleme elemanlarının yanında marangozda gerekmektedir. Tüm bu zorlu durumları başarıyla halledip yoluna koduktan sonra evden eve nakliye hizmeti verilmektedir.

 

 

Sultangazi ilçemizden diğer tüm ilçelerimize hizmet listemiz.

Sultangazi nakliye; Alibeyköy, Ambarlı, Arnavutköy, Atakent, Ataköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bahçeşehir, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Bebek, Beşiktaş, Beyazit, Beykoz, Beylerbeyi, Beylikdüzü, Bostancı, Büyükçekmece, Çatalca, Erenköy, Esenler, Esenyurt Florya, Gaziosmanpaşa, Göktürk, Göztepe, Güneşli, Güngören, Halkalı, Haznedar, İçerenköy, İkitelli, İstinye, Kemerburgaz, Sultangazi, Kartal, Kasımpaşa, Kavacık, Kozyatağı, Kumburgaz, Kurtköy, Kurtuluş, Küçükçekmece,Maltepe, Merter, Pendik, Samandıra, Sancaktepe, Sefaköy, Silivri, Sultanbeyli, Sultanbeyli, Sultançiftliği, Sultangazi, Şenlikköy, Şile, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Yenibosna, Yeşilköy,Yakacık,Yeşilyurt,  Zeytinburnu

0538 686 7996