Menü Kapat
SULTANGAZİ EVDEN EVE NAKLİYAT

Artık günümüz şartları ve İstanbul gibi büyük şehirlerimizde taşınmak elimizde olmayan bir zorunluluk haline gelmiştir. Özellikle tam bu evde ”10 sene otururum” dediğiniz anda aniden çıkan bir kararla taşınmak zorunda kalabilirsiniz. Eşyalarınızı yeni alıp yerleştirmişken taşınma durumuyla yüzleştiğiniz an  seçeceğiniz ev taşıma firmasının, işinde uzman, hesaplı ve marangozlu olması gerekmekte. Evden eve nakliyat sektöründe hizmet veren Sultangazi evden eve nakliyat firmamız  bütün eşyalarınızı istediğiniz adrese götürüken edindiği tecrübe ve birikimle evinizi marangozlu ambalajlı ve uzman kadrosuyla taşımaktadırç . Ayrıca Sultangazi evden eve nakliyat yaptığıprogram dahilinde gerçekleşecek olan nakliyat işleminin sağlıklı olunması için 2-3 gün öncesinden plan yapılması taşınma açısından daha sağlıklı olacaktır.  13 yıllık ev taşıma deneyimi ile üstlendiği tüm sorumluluğu en hesaplı şekilde yerine getiren firmamız faaliyetlerine referanslı müşterilerle devam etmektedir.

 Alanında Uzman Çalışanlar
Ev taşıma işlemlerinde eşya güvenliği ve eşyanın ömrünün uzamasında en önemli ilk faktör çalışan elemanlardır. misal olarak eşyanın nasıl kaldırılması ve hangi metotlar ile nakliyat araçlarına yüklenmesi gibi konular üzerinde deneyim sahibi olmayan kişiler ile gerçekleştiren taşımanın başarıyla tamamlanması zor bir ihtimaldir. Bu zor durum o an görülmese bile 3 veya 5 gün veya 2 ay sonra eşyaların üzerindeki etkiler veya başka hasarlar ile kendini gösterir. Sultangazi nakliyat şirketimizde birlikte görev aldığımız arkadaşlarımız deneyimli ve profesyonel kişilerdir. Sultangazi evden eve nakliyat çalışanları kırılması muhtemel olan tüm eşyalar, araçların özel bölümüne yerleştirilmekte darp ve çizik durumlarından kurtarmak için.  

Sultangazi’de Çok Hesaplı Fiyatlar

Sultangazi nakliyat firmamızca, dikkat ettiğimiz konuların en başında fiyat, kalite performansı gelmektedir. Zor zamanlar geçirdiğimiz bu zamanlarda tüm halkımızı kendimizden görerek en iyi işi en hesaplı tamamlamaya çalışıyoruz. Aile ekonamisine önem veren firmamız hırsa kapılmadan kaliteli işçilik anlayışla Sultangazi insanımıza uygun nakliyat fırsatları Sunmaktadır. Taşınmaların çoğunun acil ihtiyaç dahilinde oluştuğunu düşünürsek bunu fırsata çevirmek isteyen kötü niyetli nakliyatçılar insanlarımızın mecburiyetlerini kendi menfaatlerine çevirerek herkesi zor durumda bırakmaktadırlar. Sultangazi Evden eve nakliyat firmamız bu gibi düşüncelerden çok uzak bir yapıya sahip olduğu için, hatta ve hatta böyle durumlarda insanlarımızın işlerini kolaylaştırmanın ileriye dönük daha güvenli referanslar oluştuduğunu bildiğimiz için elimizden geldiğince daha çok taşınanımızla iletişime geçip kötü niyetli taşımacılardan uzaklaştırıp kendi kurumsal bünyemizde güven ile hizmet vermekteyiz. uzun ve yakın mesefalerde %50′ ye varan fırsatlarla gerçekleştirilen hizmetimizi müşterilere söz verilen günde tamamlanmaktadır. Sultangazi nakliye şirketimizle çekinmeden iletişime geçip taşınmanız hakkında tüm ön bilgiyi edinebilirsiniz. Çatalca, Sultangazi, Arnavutköy, Bahçelievler, Başakşehir, Silivri, Bakırköy, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Güngören, Küçükçekmece ve tüm ilçelerimize…

0538 686 7996